Állásajánlatok

A Gyermelyi Vállalatcsoport az alábbi munkakör betöltésére keres munkatársat:

AUTOMATA MAGASRAKTÁRI RENDSZERKEZELŐ

Elvégzendő feladatok:

  • beérkező áruátvétel;
  • árukiadás, teherautók rakodása elektromos targoncákkal;
  • járatdokumentumok kitöltése;
  • automata magasraktárak és automata targonca rendszer felügyelete, elakadások megszüntetése;
  • távoli felügyelet és rendszer elérés hétvégi készenlét ideje alatt.

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • három műszakos munkarend (hétköznapokon);
  • megbízhatóság, pontosság;
  • rugalmasság, terhelhetőség;
  • targoncás jogosítvány előny.

Amit kínálunk:

  • Magyarország legmodernebb logisztikai környezete;
  • versenyképes órabér alapú fizetés, pótlékok;
  • többletteljesítmény jutalmazása, az alapbéren felül maximum 10%;
  • SZÉP Kártya elemek;
  • munkábajárás költségtérítése;
  • lakhatási támogatás biztosítása;
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség.

Erős, 100%-ban magyar tulajdonosi háttér, hosszú távon stabil működés.

A munkavégzés helye: 2821 Gyermely, Bajnai út 1.

További információért keresse munkanapokon 8 és 16 óra között a humánpolitikai csoportot a 34/570-629-es telefonszámon.

TISZTELT PÁLYÁZÓ!

Vállalatcsoportunkról bővebb információt "Cégünkről" menüpontban talál.

Amennyiben további tájékoztatásra van szüksége, állásajánlatainkkal kapcsolatban kérdése merül fel, az allas@gyermelyi.hu e-mail címen, a +36 34 570 629 telefonszámon, illetve a következő űrlap kitöltésével vegye fel velünk a kapcsolatot:

SZEMÉLYES ADATOK

ÖNÉLETRAJZ FELTÖLTÉSE

Elfogadott fájltípusok: .pdf, .doc, .docx

Hibaüzenet
Elolvastam, megismertem, megértettem és tudomásul vettem az Adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat, valamint hozzájárulok az abban foglaltakhoz.

Sikeres küldés!

Üzenete beérkezett ügyviteli rendszerünkbe.
Erről hamarosan visszaigazoló emailt is fog kapni.