Állásajánlatok

 A Gyermelyi Zrt. Tésztagyára az alábbi munkakör betöltésére keres munkatársat:

CSOMAGOLÓ

Elvégzendő feladatok:

  • gyártósorokról lekerülő tészta csomagolása (kézi és gépi csomagolás);
  • csomagolás ellenőrzési tevékenység és annak dokumentálása;
  • csomagolótér általános rendjének fenntartása;
  • gyártósori kisegítő feladatok ellátása;
  • a gyártócsarnok és a kapcsolódó üzemi helyiségek időszakos átfogó takarításában való részvétel.

Elvárások:

  • részletekre ügyelő munkavégzés;
  • három műszakos munkarend vállalása;
  • egészségügyi alkalmasság;
  • szakmunkás végzettség (érettségi, és/vagy szakközépiskolai végzettség előnyt jelent).

Amit kínálunk:

  • órabér alapú fizetés, pótlékok; próbaidős kezdő bruttó órabér: 1.320 Ft                                                                                         (havi átlag bruttó 270.000 Ft, próbaidő után 290-300.000 Ft pótlékokkal, 21 munkanappal, 7 nap délelőtt, 7 nap délután, 7 nap éjszaka, és 2 vasárnapi munkavégzéssel számolva)
  • többletteljesítmény jutalmazása, az alapbéren felül maximum 10%;
  • SZÉP kártya elemek;
  • munkába járási költségtérítés vagy vállalati buszjárat;
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség;
  • modern, folyamatosan fejlődő munkakörnyezet.

Erős, 100%-ban magyar tulajdonosi háttér, hosszú távon stabil működés.

A munkavégzés helye: 2821 Gyermely, Bajnai út 1.

TISZTELT PÁLYÁZÓ!

Vállalatcsoportunkról bővebb információt "Cégünkről" menüpontban talál.

Amennyiben további tájékoztatásra van szüksége, állásajánlatainkkal kapcsolatban kérdése merül fel, az allas@gyermelyi.hu e-mail címen, a +36 34 570 629 telefonszámon, illetve a következő űrlap kitöltésével vegye fel velünk a kapcsolatot:

SZEMÉLYES ADATOK

ÖNÉLETRAJZ FELTÖLTÉSE

Elfogadott fájltípusok: .pdf, .doc, .docx

Hibaüzenet
Elolvastam, megismertem, megértettem és tudomásul vettem az Adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat, valamint hozzájárulok az abban foglaltakhoz.

Sikeres küldés!

Üzenete beérkezett ügyviteli rendszerünkbe.
Erről hamarosan visszaigazoló emailt is fog kapni.