Állásajánlatok

 A Gyermelyi Zrt. Tésztagyára az alábbi munkakör betöltésére keres munkatársat:

KARBANTARTÓ VILLANYSZERELŐ

Feladatok:

  • általános villanyszerelési feladatok ellátása;
  • folyamat vezérelt technológiához tartozó berendezések üzemzavar-elhárításainak elvégzése a tésztagyártás teljes területén;
  • robotcellák elektromos karbantartása, hiba keresése;
  • tervszerű, időszakos karbantartásokban való részvétel;
  • műszaki dokumentáció kezelése;
  • beruházásokban való részvétel.

Elvárások:

  • egyműszakos munkarend (hétfőtől péntekig);
  • középfokú műszaki végzettség (villanyszerelő, villamosipari technikus, mechatronika)-                                                          pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • önálló, részletekre ügyelő és pontos munkavégzés;
  • felhasználói számítástechnikai ismeretek;
  • egészségügyi alkalmasság.

Amit kínálunk:

  • próbaidős kezdő bruttó órabér: 2.200 Ft -- bruttó 383.000 Ft/hó
  • többletteljesítmény jutalmazása, az alapbéren felül maximum 10%;
  • SZÉP Kártya elemek;
  • munkába járási költségtérítés, vagy vállalati buszjárat;
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • modern, folyamatosan fejlődő munkakörnyezet.

Erős, 100%-ban magyar tulajdonosi háttér, hosszú távon stabil működés.

A munkavégzés helye: 2821 Gyermely, Bajnai út 1.

 További információért keresse munkanapokon 8 és 16 óra között a humánpolitikai csoportot a 34/570-629-es telefonszámon.

TISZTELT PÁLYÁZÓ!

Vállalatcsoportunkról bővebb információt "Cégünkről" menüpontban talál.

Amennyiben további tájékoztatásra van szüksége, állásajánlatainkkal kapcsolatban kérdése merül fel, az allas@gyermelyi.hu e-mail címen, a +36 34 570 629 telefonszámon, illetve a következő űrlap kitöltésével vegye fel velünk a kapcsolatot:

SZEMÉLYES ADATOK

ÖNÉLETRAJZ FELTÖLTÉSE

Elfogadott fájltípusok: .pdf, .doc, .docx

Hibaüzenet
Elolvastam, megismertem, megértettem és tudomásul vettem az Adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat, valamint hozzájárulok az abban foglaltakhoz.

Sikeres küldés!

Üzenete beérkezett ügyviteli rendszerünkbe.
Erről hamarosan visszaigazoló emailt is fog kapni.