Állásajánlatok

Gyermelyi Zrt. Tésztagyár csapata keresi:

CSOMAGOLÁSFEJLESZTŐ GYAKORNOK

munkatársát.

Alapinformációk:

Termékfejlesztő, vagy csomagolástechnikai, vagy élelmiszeripari műszaki szakterületen felsőfokú tanulmányaikat folytató hallgatók jelentkezését várjuk.

Részmunkaidős, rugalmas munkaidő beosztású munkavégzés.

Munkavégzés helye: Gyermely (Komárom-Esztergom megye).

Munkakezdés várható ideje: 2021. június

Leendő kollégánk feladatai lesznek:

  • közreműködés a száraztészta termékek csomagolásfejlesztésében;
  • üzemi próbacsomagolásokon való aktív részvétel, üzemi tesztelések dokumentálása;
  • termék darabjegyzékek karbantartása;
  • csomagolási eljárások meghatározása, útmutatók, termék adatlapok készítése;
  • a termékfejlesztő mérnök és a csomagolóüzemi vezetők munkájának támogatása.

Ami fontos a munkakör ellátásához:

  • csapatmunka készség, proaktív szemlélet;
  • középfokú szintű élő angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • MS Office programok (Word, Excel) magabiztos használata;
  • B kategóriás jogosítvány, büntetlen előélet.

Amit kínálunk:

modern, magas szinten automatizált termelési munkakörnyezet, fiatalos csapat;
szakmai fejlődési lehetőség (kreatív, projektjellegű feladatok, továbbképzéseken, oktatásokon, szakmai rendezvényeken való részvétel);
versenyképes díjazás, munkába járási költségtérítés;

vállalati mobiltelefon és notebook használat biztosítása.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, töltsd fel motivációs leveled, fényképes szakmai önéletrajzod és a tanulmányaidat igazoló dokumentum másolatát az adatbázisunkba a ,,Jelentkezem az állásra" gomb használatával.

Elfogadott fájltípusok: .pdf, .doc, .docx, .txt

TOVÁBBI DOKUMENTUM

ADATKEZELÉSI HOZZÁJÁRULÁSI NYILATKOZAT

Ön a nyilatkozat végén található ELKÜLDÉS gombra kattintva toborzás és kiválasztás céljából személyes adatokat bocsát a Gyermelyi Vállalatcsoport tagvállalatai, mint adatkezelők részére a jelöltadatbázisba történő bekerüléshez. Tájékoztatjuk, hogy pályázatának elbírálása csak abban az esetben lehetséges, amennyiben hozzájárul ahhoz, hogy a Gyermelyi Vállalatcsoport tagvállalatainak arra jogosult munkatársai kezeljék személyes adatait a toborzás lebonyolítása és a munkaerő felvétel érdekében.

Kérjük, figyelmesen olvassa el az adatvédelmi tájékoztatót!

Elolvastam, megismertem, megértettem és tudomásul vettem az Adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat, valamint hozzájárulok az abban foglaltakhoz.

Adatok megőrzése sikertelen pályázat esetén

Kérjük, hogy jelölje meg, mi történjen önéletrajzával és személyes adataival sikertelen pályázat esetén:

Kérem, hogy sikertelen pályázat esetén a kiértesítést követő 2 évig a Gyermelyi Vállalatcsoport jelöltadatbázisában tárolja személyes adataimat, és jelen pályázat alapján keressen meg további álláslehetőségekkel.

Kérem, hogy sikertelen pályázat esetén személyes adataimat tartalmazó pályázatom fizikai és digitális példányát semmisítsék meg a pályázati döntés kiértesítése utáni 6 hónapon belül.

Hozzájárulás toborzással, munkaerő felvétellel kapcsolatos rendezvényekről szóló meghívók küldéséhez

A Gyermelyi Vállalatcsoport adatkezeléséhez a toborzással, munkaerő felvétellel kapcsolatos rendezvényekről szóló meghívók küldéséhez:

hozzájárulok

nem járulok hozzá

Hibaüzenet
loading

Sikeres küldés!

Köszönjük, hogy megtisztelt bennünket bizalmával!